O FIRMIE

Czy wiesz o ile stopni Celsjusza, instalując na oknach żaluzje fasadowe,  można obniżyć temperaturę wewnątrz pomieszczenia, gdy na zewnątrz panuje upał? My wiemy.

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś o ile decybeli można obniżyć poziom docierającego do pomieszczenia z zewnątrz hałasu, stosując rolety zewnętrzne? My się nie zastanawiamy. My też to wiemy 😉

Czy wiesz jaki typ rolet nie pasuje do listew przyszybowych w Twoim oknie? My będziemy to wiedzieć, gdy zobaczymy Twoje okno. I nie przejmuj się, wspólnie z Tobą dobierzemy inne, satysfakcjonujące rozwiązanie.

Przygodę z przesłonami okiennymi zaczęliśmy już ponad 10 lat temu i konsekwencją tej przygody, było powołanie do życia samodzielnej firmy. Powstanie 4Windows oficjalnie datuje się na 2012 r. jednak sam projekt kiełkował już dużo wcześniej. Przez lata testowaliśmy różne rozwiązania aż zdecydowaliśmy się na założenie biura, które w sprawny sposób będzie przygotowywać odpowiednie oferty i zorganizowanie mobilnego montażysty, zaopatrzonego w przekrój wzorów wszelkich rolet, plis czy też markiz. Wszystko to po to, by nasi klienci mieli szybki dostęp (bez konieczności stania w korkach i poszukiwania miejsc parkingowych) do najnowszych trendów w atrakcyjnych cenach, w czasie dla nich najdogodniejszym. Tak, zdajemy sobie sprawę, iż okna to oczy domu i bardzo często odpowiednie ich „ubranie” przesądza o funkcjonalności i przytulności wnętrza. I tak, chcemy, by proces doboru odpowiedniej przesłony był jak najbardziej przyjazny i prosty, dlatego oferujemy Państwu możliwość wyboru czegoś odpowiedniego dla siebie, w zaciszu własnego domu. Jesteśmy świadomi, że wybrane przesłony okienne będą z Państwem przez długie lata (prawdopodobnie co najmniej do najbliższego remontu ;)) i dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego wzoru i materiału. Dlatego też nie korzystamy z chińskich podróbek. Zależy nam na jakości i elegancji wykonania oferowanych produktów, skupiamy się więc na naszych rodzimych dostawcach i producentach. Tkaniny przez nich oferowane pochodzą z krajów Europy Zachodniej (z krajów takich jak Niemcy, Holandia, Francja itp.), mogą więc być Państwo pewni, że nadążamy za nowymi trendami. Działamy głównie na terenie Poznania i okolic, ale nie możemy powiedzieć, że nie zdarzały nam się dalsze wyjazdy (jak np. Warszawa, Wrocław czy Gdańsk). Współpracujemy również z architektami i dekoratorami wnętrz – jednym z nich jest Pani Anna Panas, której projekty możecie Państwo zobaczyć na stronie apdesigne.pl. Efekty naszej pracy możecie Państwo zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w realizacjach.

 

Podsumowując, dlaczego uważamy, że warto z nami współpracować:

– długoletnie doświadczenie w branży

– dziesiątki zadowolonych klientów

– profesjonalne doradztwo i montaż

– i najważniejsze: indywidualne podejście do klienta. Tak, realizowaliśmy już nietypowe rozwiązania. Być może nie wszystko da się zrobić, ale spróbować zawsze można 🙂

 

 Okna – to oczy naszego domu, zadbajmy więc o to, by miały odpowiednią oprawę…

Zapraszamy do składania zapytań.
Chętnie pomożemy Państwu wykreować wnętrza ciepłe i przytulne.