BRAMY_front

Markiza

Promocja jesienno-zimowa. O szczegóły pytaj sprzedawcę :)

Moskitiera

Promocja jesienno-zimowa. O szczegóły pytaj sprzedawcę :)

Żaluzja fasadowa

Żaluzje fasadowe

Roleta wewnętrzna

Rolety wewnętrzne i plisy: teraz rabat 13%. O szczegóły pytaj sprzedawcę :)

Roleta zewnętrzna

Rolety zewnętrzne

Bramy

Brama segentowa

CHARAKTERYSTYKA

Bramy garażowe są stosowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych samochodów. Po pierwsze chronią przed włamaniem a po drugie gwarantują lepszą i dłuższą eksploatację dzięki zabezpieczeniu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dodatkowe ocieplenie pancerza gwarantuje mniejsze straty ciepła w pomieszczeniu oraz poprawia izolacyjność akustyczną Wybór dostępnych rozwiązań jest tak różnorodny, że każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie model. Mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie. W każdym z tych przypadków obsługa jest prosta i bezpieczna. 


PODZIAŁ
Bramy uchylne – Składają się z ościeżnicy, skrzydła i prowadnic poziomych. Zbudowane są one najczęściej z ocynkowanej blachy wzmocnionej stalowymi profilami. Mechanizm otwierania wyposażony w sprężynę, która ułatwia podnoszenie. Otwierają się pionowo w górę, pod strop. Bardziej praktyczne od dwuskrzydłowych jednak nadal potrzebuje miejsca do otwarcia tak przed garażem (50 cm minimum najlepiej 100 cm) jak i w nim.

Zmniejszają światło wjazdu, lecz są tanie i ekonomiczne w eksploatacji.

Bramy rolowane – wykonane z profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową, (przyjazną środowisku oraz bezfreonową) lub usztywnionych dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu pancerza. Doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie ważna jest przestrzeń w okolicach bramy. Nie zajmują miejsca przed garażem, w nim ani nie potrzebują miejsca pod stropem. Zwijają się do aluminiowej skrzynki umieszczonej nad otworem wjazdowym.
Maksymalne wymiary bram 430 cm (szerokość) x 400 cm (wysokość).

Bramy segmentowe - W TYCH BRAMACH SIĘ SPECJALIZUJEMY SZERZEJ ZOSTAŁY OMÓWIONE POWYŻSZEJ ZAKŁADCE - zapewniają wysoki komfort obsługi dzięki zastosowaniu równoważących ciężar skrzydła bramy sprężyn skrętnych. Konstrukcja z paneli wypełnionych pianką poliuretanową (dodatkowe ocieplenie i wygłuszenie) o grubości 4 cm i szerokości 50 lub 61 cm, wykonanych z blachy stalowej ocynkowanej o strukturze gładkiej lub drewnopodobnej.
Posiadają system uszczelek w miejscu styku dwóch paneli  (uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w momencie otwierania i zamykania bramy) oraz uszczelkę na przylegająca do podłoża, gdy brama jest zamknięta. Nie zmniejszają światła wjazdu.