O nas

Naszą pasją są piękne wnętrza. Od 2012 roku realizujemy tę pasję wspólnie z Państwem. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż okna to oczy domu i bardzo często odpowiednie ich „ubranie” przesądza o funkcjonalności i przytulności wnętrza. Chcemy by proces doboru odpowiedniej przesłony był jak najbardziej przyjazny i prosty, dlatego zaopatrujemy naszych montażystów we wszelkie katalogi i pomoce, by mogli Państwo w zaciszu własnego domu i mieszkania, wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Nie korzystamy z chińskich podróbek, gdyż zależy nam na jakości i elegancji wykonania oferowanych produktów, dlatego skupiamy się na naszych rodzimych dostawcach i producentach. Tkaniny przez nich oferowane pochodzą z krajów Europy Zachodniej (z krajów takich jak Niemcy, Holandia, Francja itp.), mogą więc być Państwo pewni, że nadążamy za nowymi trendami.

Dołożymy wszelkich starań, by prowadzony przez nas blog, był dla Państwa nie tylko przyjemną lekturą, ale też praktycznym narzędziem pomocnym przy tworzeniu wnętrza zacisznego i funkcjonalnego, wnętrza na które Państwo zasługują.

Zachęcamy do zaparzenia sobie aromatycznej kawy i życzymy przyjemnej lektury 🙂